Gjesti i Simeones bëhet modë dhe në Turqi (VIDEO)
takimin e parë mes Atletiko Madrididit dhe Juventusit, Diego Simeone gjatë festimit të golit të dytë i kthye nga tifozët e tij dhe bëri një gjest të famshëm për të gjithë.
Këtë gjest e përsëriti edhe Ronaldo në takimin e kthimit kur Juventusi përmbysi madrilenët.

Tashmë, ky gjest është kthyer në viral. Në ndeshjen Salnliurfa-Siverek, lojtari Onur Toprak ka bërë të njëjtin veprim kur skuadra e tij barazoj. Ai iu drejtua tifozëve kundërshtarë dhe tashmë është hapur një hetim ndaj tij.
Shtuar më 20/03/2019, ora 14:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori