Gjigandi i La Ligas super-ofertë për Paulo Dybala
Te gjithe te cmendur pas Paulo Dybala. Ne Itali dhe ne Spanje, ku Barcelona dhe Real Madrid jane gati te derdhin miliona per ta bere te tyrin.

Sipas asaj qe shkruan TuttoSport, para Krishtlindjeve, drejtuesi i Barcelones, Ariedo Braida ka ofruar 80 milione euro per sulmuesin argjentinas por ka marre pergjigje negative nga Juventusi, shkruan Portali Albeu.

Por Barcelona nuk eshte dorezuar dhe eshte rikthyer serish ne Torino disa dite me pare duke shprehur serish interesin per lojtarin, i cili duket se nuk preferon te largohet nga Torino. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2016, ora 10:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori