Gjici bëri një premtim nëse del kampion, ja si ja kthen Takaj
Para pak kohësh, presidenti i Kukësit Safet Gjici, është shprehur se nëse Kukësi do të dalë kampion, atëherë do ta bëjë rrugën nga tuneli në qytet në këmbë.

Mbrëmë, ishte presidenti Takaj, ai që lëshoi një batutë për homologun e tij në emisionin “Zona Gol” në Supersport.

“E kam shumë mik dhe nuk e lë ta bëjë rrugën në këmbë, siç ka thënë”, u shpreh ndër të tjera numri një i klubit korcar.
Shtuar më 27/02/2017, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori