Gjici shkarkon Troisin, drejtimin e merr Lika dhe Duro
Humbja e djeshme përballë Teutës 1-0 në ‘Niko Dovana’ nuk është kapërdirë dot nga presidenti i Kukësit Safet Gjici i cili ka marrë menjëherë masa. I sakrifikuari i parë është trajneri brazilian Marcelo Troisi.

Shkarkimi i teknikut brazilian ishte paralajmëruar para dy javësh që pas barazimit në Ballsh, por ai vendosi që t'i jepte një tjetër mundësi.

Drejtimin e skuadrës do ta ketë një emër i njohur si Hasan Lika dhe Klodian Dueo, me këtë të fundit si trajner zyrtar./albeu.com/
Shtuar më 24/11/2015, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori