Gjigantët e Serisë A interesohen për Rashicën
Milani ka hyrë sërish në garë për të transferuar Rashicën.

Futbollisti shqiptar mund t’i kushtojnë kuqezinjve 15-20 milionë euro ndërsa operacioni final pritet të kryhet gjatë merkatos së verës.

Vlen të theksojmë që edhe Rashica dëshiron të ndryshojë ambient duke provuar një aventurë të re tek gjigantëtSerie A.


Kohëve të fundit, interesim për të kishin shfaqur klubet gjermane, Bayer Leverkusen, Leipzig e Hertha Berlin, dhe ai anglez Aston Villa.
Shtuar më 04/02/2021, ora 14:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori