Gjimshiti: Ndaj Ukrainës do të ndryshojmë
Berat Gjithmshiti ka deklaruar se ndeshja e ardhëshme kundër Ukrainës do të jetë ndryshe nga loja e dobëtë që pamë në miqësoren më Kosovën.

Shqipëria pësoi një humbje 3-0 nga Kosova në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Zurich të Zvicrës dhe trajneri bashkë me lojtarët po shikojnë mundësin për të ndryshuar atë paraqitje të dobët.

“Me Kosovën ishte ndeshje e dobët si ajo me Luksemburgun, mendoj se gjithmonë mund të reagojmë" ka deklaruar Gjimshiti.

“Ne jemi profesionistë dhe jemi të hapur çdo gjë. Të gjithë lojtarët duan të reagojnë pas figurës së keqe me Kosovën” shtoi më pas ai. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2018, ora 10:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori