"Gjithçka e kryer, do shkoj të luaj tek Atletiko Madrid"
Pëlqej
Llogari e Cercit në Tëitter ka bërë një postim ku falenderonte tifozët e Torinos dhe se ai do të shkonte tek Atletico Madrid,por vetëm pas 5 minutash postimi është fshirë.

"Gjithçka e kryer, do shkojluaj tek Atletiko Madrid. Faleminderit tifozëve të Torinos".

Mbetet për t'u parë nëse kjo është e vërtetë apo kemi të bëjmë me ndonjë pirateri. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 21:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori