Gjithçka gati, ja formacionet Rusi-Arabia Saudite (FOTO LAJM)

Gjithçka është gati dhe festa pritet që të fillojë në Rusi vetwm pas pak minutash.

Dy skuadrat kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare për ndeshjen e parë të Botërorit që zhvillohet në Rusi.

Trajneri rus ka thënë se hynë në këtë ndeshje pa ndonjë presion të madh, e njëjtë edhe ai i Arabisë Saudite.

Shtuar më 14/06/2018, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori