Gjithçka që nuk u pa mbrëmë në Juventus-Leverkusen: Foto ekskluzive të Albeu.com (FOTO LAJM)

Foto: Nderim Kaceli/ Albeu.com
Juventusi mori tri pikët e nevojshme mbrëmë ndaj Leverkusenit në Allianz Stadium në Torino duke qenë pretendente kryesore për kalimin e grupit.

Higuain, Bernardeschi dhe në fund Ronaldo i dhanë tri pikët e nevojshme bardhezinjve.

Në lidhje me këtë ndeshje, ju sjellim në galerinë e mësipërme fotot e porterit të Albeu.com në Itali, Nderim Kaceli, i cili ka fiksuar çastet më pikante të Ronaldos dhe juventinëve në përgjithësi, të cilat nuk u transmetuan në televizor. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2019, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori