Gjithçka që nuk u pa mbrëmë në Torino-Napoli: Foto ekskluzive të Albeu.com (FOTO LAJM)

Foto Nderim Kaceli/ Albeu.com
Torino dhe Napoli ndanë pikët mbrëmë në një barazim pa gola ndërsa futbollisti i kombëtares kuqezi, Elseid Hysaj u largua nga fusha pas një lëndimi serioz.

Shihni disa foto ekskluzive te shkrepura nga fotoreporteri i Albeu.com, Nderim Kaceli.

/albeu.com/
Shtuar më 07/10/2019, ora 12:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori