Gjykata lë në burg Armir Grimën dhe Fabjol Rexhepin
Trajneri i kombëtares së femrave, Armir Grima dhe portieri i i Besëlidhjes, Fabjol Rexhepin janë lënë në burg nga Gjykata e Krimeve të Rënda.

Kujtojmë se Grima dhe Rexhepi janë dy nga 11 të arrestuarit nga policia në operacionin e koduar "Oazi" për kapjen e grupit të Bajrajve në Shkodër.

Grima është zbuluar rastësisht nga përgjimet telefonike dhe akuzohet së bashku me Rexhepin për trukim ndeshjesh.

Bëhet fjalë për një ndeshje të Kategorisë së Parë të sezonit të kaluar mes Vllaznisë B dhe Tërbunit. /albeu.com/

Shtuar më 24/09/2018, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori