Gjyqtari i njohur italian gjendet i vdekur në shtëpi bashkë me të dashurën
Gjyqtari i njohur italian, Daniele De Santis bashkë me të dashurën e tij janë gjetur të vdekur në banesën e tyre në Lecce.

Fqinjtë e kanë parë një person me thikë në dorë duke ikur nga vendi i ngjarjes.

De Santis gjatë karrierës së tij kishte referuar në Serie B dhe Serie C.

Italiani ishte 33 vjeç, kurse e dashura e tij, 30.
Shtuar më 22/09/2020, ora 09:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori