Gjysëmroveshata që të le me gojë hapur (VIDEO)

Akrobacia është nga ato që nuk harrohen. Walter Calderon, futbollisti i Deportivo Quito në Ekuador, lirohet me anë të një sombero-je nga mbrojtësi që po e pengonte të godiste drejt portës.

Por për ti shpëtuar mbrotjësit kundërshtar Calderon rrëzohet në tokë dhe me anë të gjysëmroveshate godet drejt portës duke mposhtur portierin e LDU Quito. /albeu.com/
Shtuar më 07/05/2013, ora 12:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori