Gjysma e City në shitje
Pëlqej
Dalin 6 lojtarë dhe hyn vetëm një. Mancini bën pastrimin e skuadrës së Manchester City dhe e vë gishtin mbi Edin Dzeko, sulmuesi boshniak I Wolfsburgut I ndjekur nga sheikët për gjithë vitin e kaluar. Tekniku Italian I ka kërkuar sheikëve, shitjen në janar të Adebayor, Bridge, Wright Philips, Jo, Santa Cruz dhe Shay Given dhe me këto shitje, Manchester City shpreson kështu të arrij të përfitojë vlerën e 50 milionë urosh të nevojshme për Dzekon.(albeu.com)
Shtuar më 19/11/2010, ora 12:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori