Glen Johnson "në sytë" e Real Madrid
Real Madrid, i cili po bën një futboll spektakolar si në Champions League ashtu edhe në La Liga, nuk po rri duarkryq në merkato.

Megjithëse tranjeri portugez, Jose Mourinho hodhi poshtë zërat e merkatos duke thënë se as do vijnë dhe as nuk do largohen futbollistë në merkaton e janarit.

Por mesa duket nuk do të jetë kështu. Sipas asaj që shkruan britanikja "Mirror", Galaktikët po ndjekin me kijdes mbrojtësin e kombëtares angleze dhe Liverpul, Glen Johnson.

Mbrojtësi i krahut 27-vjeçar pas disa sezonesh të mira në Angli, këtë vit nuk po kalon formë shumë të mirë sportive. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2011, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori