"Goal"/ Formacioni më i mirë i fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve (FOTO)

JAN OBLAK | Atletico Madrid |
Dje në mbrëmje janë zhvilluar sfidat e fundit në grupe, nga të cilat kanë dalë 16 ekipet që janë kualifikuar për në fazën e 1/16-ve.

Gjatë kësaj faze ka pasur jo pak surpriza, teksa ekipe të mëdha si Bayerni dhe Real Madridi e kanë mbyllur në vendin e dytë dhe e pret një short shumë i vështirë.

Portali "goal.com" ka publikuar 11-shen më të mirë të kësaj faze, teksa në të Copenhagen, Arsenali dhe Reali kanë nga dy futbollistë. /albeu.com/
Shtuar më 08/12/2016, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori