Goal.com: Formacioni ideal i La Liga (FOTO LAJM)

Adrian - Betis Sevilla
Pëlqej
Kur po i afrohemi javës së fundit të La Ligas për këtë vit kalendarik portali më i madh sportiv në Europë "Goal.com" ka hartuar ekipin ideal të futbollit italian përsa i përket këtyre 16 javëve të luajtura në këtë sezon.

Sipas "Goal.com", edhe pse pritet të ketë debate, përzgedhja është bërë duke parë statistikat e ekipeve dhe lojtarëve, është formuar formacioni më i mirë deri tani i sezonit në Primera Division. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2012, ora 10:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori