Goal.com: Ja cili është ekipi i javës në Seria A (FOTO LAJM)

Viviano, Sampdoria
Faqja Goal.com ka publikuar ekipin e përzgjedhur të Seria A përgjatë kësaj jave.

Si portieri më i mirë i javës është zgjedhur Viviano i Sampdorias.

Në mbrojtje janë përzgjedhur Pasqual (Fiorentina), Glik (Torino), Vidiç (Inter), Zappacosta (Atalanta).

Në mesfushë janë përzgjedhur Albin Ekdal (Calgliari), Pogba (Juventus), Cuadrado (Fiorentina).

Si sulmuesiot më të mirë të javës janë përzgjedhur Anderson (Lazio) dhe Totti (Roma)./albeu.com/Shtuar më 12/01/2015, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori