Edi Rama paguan 21 persona për menaxhimin e Facebook-ut
Godasin "Los Colchoneros", Reus shumë pranë Atletico-s
Pëlqej
Atletico Madrid i Diego Simeones është gati të bëjë një goditje të madhe në merkaton e verës. Sipas asaj që shkruan spanjollja "Cadena Cope", kampionët e Spanjës janë shumë pranë akordit me Borussia Dortmund për transferimin në Spanjë të Marco Reus.

Për yllin gjerman Atletico Madrid është gati të investojë 27 milionë euro, të cilat do ti paguhen klubit gjerman me dy këste: 17 milionë tani dhe të tjerat në janar 2015. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 14:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori