Godet kundërshtarin, por thyen këmbën e tij (VIDEO)

Një dëmtim horror është regjistruar në sfidën e MMA mes Asinal dhe Bukiçou, por ky i fundit theu këmbën pasi goditi kundërshtarin.

Gjithçka ndodhi që në rundin e parë dhe natyrisht, nuk kishte se si të vazhdojë lufta.

Aspinal bllokoi goditjen duke thyer këmbën e Bukiçout, teksa në ring është dëgjuar dhe zhurma në momentin e thyerjes së kockës. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2019, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori