Goditet anësori në Ballsh (VIDEO)
Ndeshja e luajtur mes Bylisit dhe Flamurtarit, e fituar nga këta të fundit me rezultatin 1 me 3, pati një fund jo të bukur.

Arbitri anësor i takimit u godit nga tifozët vendas dhe u pa i gjakosur në fushën e blertë. Kryesori Taullai e përfundoi ndeshjen 10 sekonda më shpejt se normalisht. /albeu.com/Shtuar më 01/11/2011, ora 13:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori