Goditja e dënimit "bën lëmsh" Rooney-Giggs (VIDEO)
Ata kishin mosmarrëveshje për gjuajtjen e lirë, por jo si lojtarët e Manchetser City. Ndrsyhe nga përplasja Balotelli - Kolarov, Wayne Rooney dhe Ryan Giggs thjesht provuan që të gjuajnë të dy përnjëherë, e më pas që të dy u tërhoqën.

Rasti në fjalë shkaktoi të qeshura në stadium dhe në televizionet që e transmetoni libe ndeshjen e djeshme Blackburn-Manchester United. Por dyshja lider e Djajve rinisën menjëherë lojën duke shmangur ngërçin e momentit. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2012, ora 13:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori