Goditje dënimi spektakolare, Balotelli rikthehet te goli (VIDEO)
Pëlqej
Kjo goditje dënimi e shkëlqyer e Mario Balotellit kontribuoi në fitoren 3-0 të Milanit ndaj meksikanëve të Chivas de Guadalajara.

Miqësorja e luajtur në Houston të SHBA-ve ishte edhe fitorja e parë për Milanin e Pippo Inzaghit pas humbjeve në Guinnes Cup ndaj Manchester City, Olympiakos dhe Liverpool. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori