Goditje e rëndë për Napolin, lëndohet Koulibaly me Kombëtaren
Mbrojtësi i Napolit Kalidou Koulibaly është kthyer herët në shtëpi nga paraqitje e tij me Senegalin për Kombëtare për shkak të një lëndimi

Ai nuk do të pjesë e ndeshjeve me Senegalin pasi që ai është diagnostikuar me probleme muskulore, dhe do të kthehet në Napoli për t’i vazhduar testet mjekësore.

Koulibaly është lojtari i dytë i Napolitkthehet nga Kombëtaret pas Sebastiano Luperto që u lëndua për Italia U 21.
Shtuar më 10/10/2018, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori