Goditje gërshërë, gol spektakolar (VIDEO)
Pëlqej
Gol spektakolar përtej oqeanit. Në sfidën e Major League Soccer mes Vancouver Whitecaps dhe Portland Timbers, e përfunduar në barazim 2-2, sulmuesi brazilian Camilo Sanvezzo shënoi golin e fundit të takimit falë një goditje mjeshtërore në gjysëm-roveshatë. /albeu.com/
Shtuar më 08/10/2013, ora 13:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori