Gol i çmendur me 112 km/orë (VIDEO)
Goli i sulmuesit belg të Aston Villës, Benteka i shënuar ndaj West Bromwich Albion është goli më i shpejtë në këtë edicion të Premier League-s. Sipas matjevekryera shpejtësia e goditjes ka arritur në 112 km në orë.

Ky gol është vlerësuar si goli i javës në Premier League duke lënë pas golat e shënuar nga Henderson dhe De Guzman. /albeu.com/

Shtuar më 22/01/2013, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori