Gol i çmendur nga Lacazette (VIDEO)
Një gol i frikshëm ka zhbllokuar ndeshjen e Europa League mes Arsenal-it dhe Rapidit të Vjenës.

Një gol që është shënuar nga Lacazetteminutën e 10-të të ndeshjes.

Francezi ka shkundur rrjetën me një gjuajtje të pabesueshme nga distanca.
Shtuar më 03/12/2020, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori