Gola dhe spektakël në Teuta – Skëndërbeu
Skëndërbeu ka arritur të marë një pikë përball Durrsakëve, shkruan Albeu.com

Pas një avntazhi komod të Teutës 2-0 me anë të Kallakut në fundin e pjesës së parë dhe dyfishimin në minutën e 61’ me Boubacar u mendua se Teuta edhe në këtë ndeshje do të dilte me 3 pikë të fituara duke I bërë kështu presion Kukësit.

Mirëpo futbolli luhet 90 minuta dhe Skëndërbeu përfitoi mjaft mirë nga neglizhenca e Teutës e cila kryesonte me dy gola deri në minutën e 67’ ku do të vinte edhe ngushtimi i rezultatit në 2-1 nga Muzaka për të vazhduar më pas në minutat shtesë ku Gripshi nuk fal duke barazuar në 2-2. /albeu.com/
Shtuar më 02/03/2019, ora 19:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori