E FUNDIT/ Kallëzohet në prokurori Erion Veliaj
Ka shënuar 34 gola këtë sezon, por nuk ftohet në Kombëtaren e brazilit
Pëlqej
Sulmuesi i Benficas këtë sezon ka shënuar plot 34 gola. Bëhet fjalë për Jonas, i cili tashmë në moshën 34 vjeçare, ka kaluar një sezon të jashtëzakonshëm.

Ka shënuar më shuëm se Messi, Ronaldo dhe Salah, por Këpuca e Artë është rrëmbyer nga fenomeni argjentinas pasi kofiçienti i La Ligas është më i lartë dhe një gol atje vlen më shumë se në Portugali.

Tite ka preferuar të marrë jo sulmues që siç i quajnë në futboll janë “pykë” por lojtar që luajnë pak më të tërhequr, që me gjuhen e futbollit quhen “9 fallso”. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori