Golat dhe momentet kryesore te ndeshjes Liverpool - Stoke City (VIDEO 8 min.)
Albeu.com
Liverpool ka siguruar pikët e para në sezonin e ri të Ligës Premier, duke mposhtur me rezultat 4-0 Stoke Cityn. Liverpool kaloi në avantazh të dyfishtë që në pjesë të parë. Sulmuesi Fernando Torres hapi rezultatin pas katër minutash ...... lojë, ndërsa përforcimi i ri i verës, Glen Johnson, e dyfishoi atë në fund të pjesës të parë.


Edhe pjesa e dytë rezultoi me po dy gola për vendasit. Kësaj here Dirk Kuyt shënoi në minutën e 78-të, ndërsa një gol të vonshëm e shënoi David N'gog në fund të ndeshjes, për të deklasuar Stoke Cityn.
Ja golat dhe momentet kryesore te ndeshjes:Shtuar më 20/08/2009, ora 20:45
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori