Golat e ndeshjeve te mbremshme ne Ligen e Kampioneve (video)
Albeu.com
Ne ndeshjen Milan - Bayern Munih u shenuan kater gola duke mos shenuar epersi asnjeri nga ekipet, ndersa ne PSv Eindhoven - Liverpool mbaroi me rezultat 3:0 per Liverpoolin. Sonte do te luajne Chelsea - Valencia dhe Roma - Manchester United. Ndiqni golat...Milan 2 - Bayern Münih 2
PSV Eindhoven 0 Liverpool 3

Shtuar më 04/04/2007, ora 12:37
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori