Golat më të bukur të javës (VIDEO)
Edhe këtë fundjavë ligat më të bukura të futbollit europian kanë dhuruar ndeshje shumë të bukura dhe gola spektakolarë. Bundesliga, Premier League, Ligue 1 dhe La Liga kanë dhuruar për admiruesit e tyre gola me të vërtetë mbresëlënës.

Hazard, C.Ronaldo, Benzema, Davis, Reus dhe shumë të tjerë janë autorët e golave më të bukur për këtë javë, të cilët Albeu i sjell të përmbledhura në një video për lexuesit e tyre.

Shijojini dhe më pas vendosni: Cili ishte më i bukuri? /albeu.com/


Shtuar më 14/02/2012, ora 19:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori