Golat më të bukur të javës (VIDEO)
Gola spektakolarë edhe në këtë fundjavë të kampionateve elitare të futbollit në Europë. Gola dhe aksione që ja vlen ti rishohësh disa herë pa u mërzitur. Goli që të bie më shumë në sy është ai i ish-interistit Coutinho me fanellën e Espanyol në suksesin përballë Rayo Vallecano.

Siç do të martë, edhe sot Albeu ju servir golat më të bukur të realizuar në kampionatet europiane të futbollit. /albeu.com/

Shikim të këndshëm:

Shtuar më 13/03/2012, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori