Golazo nga Ronaldinho, goditja e dënimit është brilante (VIDEO)
E nisi keq aventurën e tij në Meksikë duke debutuar me një penallti të humbur, por mesa duket Ronaldinho e ka marrë shumë shpejt veten dhe ja ku vjen me një gol të stilit të tij.

Në ndeshjen kundër Atlas braziliani realizoi një gol mjeshtëror nga goditja e dënimit duke ngritur në këmbë të gjithë stadiumin, por fatkeqësisht Queretaro i tij u mund 2-1. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2014, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori