Goleadë në grupin F
Grupi F ka qënë dhe grupi I golave të shumtë në këtë mbrëmje të Europa League. Palermo ka pësuar një humbje surprizë në fushën e vet kundër CSKA së Moskës me gola të Doumbia (2) dhe Necid. Ndërsa në ndeshjen tjetër të këtij grupi janë shënuar plot 6 gola. Në sfidën që ka vënë përballë Sparta Pragën dhe Laussane Sport rezultati ka qënë 3-3. Për vendasit kanë shënuar Ëilfried (2) dhe Kucka ndërsa për miqtë Meoli, Steuble dhe Carlos. (albeu.com)
Shtuar më 21/10/2010, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori