Goli i James Rodriguez, më i bukuri i 2014-s (VIDEO)
James Rodriguez
James Rodriguez është fituesi i çmimit Puskas me golin më të mirë të shënuar në vitin 2014.

Ai shënoi një gol mahnitës për Brazilin në ndeshjen kundër Uruguait në Kampionatin Botëror.

“Dua t’i falënderoj të gjithë që votuan për mua. Ishte një moment shumë i veçantë për mua dhe të gjithë në Kolumbi. Jam shumë i lumtur”, ka deklaruar Rodriguez. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2015, ora 19:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori