Goli më i bukur në Champions, këta janë kandidatët (FOTO LAJM)
Kanë përfunduar ndeshjet e para të fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve.

Në tetë ndeshje të zhvilluara janë shënuar plot 19 gola, ku Atalanta ka qenë më "vrastarja" me 4 realizime.

UEFA-ja ka publikuar katër golat e nominuar për më të mirin e javës.

Haalandi (kundër PSG), Iliçiq (kundër Valencias), Freuler (kundër Valencias) dhe Mertens (kundër Barcelonës), janë kandidatët për golin e javës.

Në linkun më poshtë mund të votoni për më të mirin
Shtuar më 27/02/2020, ora 13:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori