Gomez: Jam mirë te Bayern, s'më intereson Reali
Mario Gomez
Sulmuesi i Bayern Mynih Mario Gomez, i mbyll portat përfundimisht skuadrës madrilene, kundërshtarit të ardhshëm të gjermanëve, në gjysmëfinalet e Champions League.

“Jam mirë te Bayerni Mynihut dhe gjendem mirë Heynckes. Real Madrid është një skuadër e madhe, ne jemi një nivel më inferior por jo shumë. Por mund ta luajmë me siguri mirë ndeshjen”, deklaroi Mario Gomez. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2012, ora 21:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori