Gomez mbërrin në Sevillia: Jam shumë i lumtur
Ashtu siç ishte përfolur, Papu Gomez do të firmos me skuadrën e Sevilja-s në La Liga.

Argjentinasi u largua nga klubi i Atalantës, për shkak të marrëdhënieve të ftohta me trajnerin Gasperini. Ai sapo ka mbërritur në Sevilja dhe është gati për të nisur aventurën e tij të re.

Me të mbërritur, Gomez tha disa fjalë për mediat: "A jam i lumtur? Shumë ". Tani argjentinasi do t'i nënshtrohet ekzaminimeve të zakonshme mjekësore, para se të nënshkruajë kontratën me Sevijan.

Shtuar më 26/01/2021, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori