Zemra te Atalanta, ky është reagimi i Gomez pasi ekipi bergamez kaloi në finale (FOTO LAJM)

Dita e Papu Gomez hapet me një imazh gati biblik , duke lënë grindje dhe hidhërim pas tij dhe duke i kushtuar një post të ëmbël ish-shokëve të tij të skuadrës.

Atalanta tejkaloi Napolin 3-1 dhe kaloi në finalen e Kupës së Italisë , ku do të gjejë Juve . Jo një arritje e vogël për djemtë e Gasperini për të cilën Papu, ish kapiten i ekipit të Bergamos dhe një lojtar i shkëlqyeshëm deri para disa muajsh, kishte kontribuar në mënyrën e vet .

"Finalistët" , shkruan Papu në një nga sory-t e tij në Instagram , duke ndarë postimin zyrtar me të cilin Atalanta kishte festuar fitoren. Argjentinasi gjithashtu postoi duartrokitje dhe një zemër të madhe të kuqe . "Like" e tij shfaqet pothuajse në të gjitha postimet në Instagram të publikuara nga llogaria zyrtare e bergamezëve.Shtatë vite nuk harrohen lehtë... /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2021, ora 15:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori