Google i Ibrahimoviç, Zlatan është një motor kërkimi
Zlatan Ibrahimoviç ka tashmë motorin e kërkimit në internet. Nuk mund të quhej ndryshe përveçse Zlatan dhe që ka zlatanizuar mijëra përdorues.

Për ta krijuar nga menduar agjensia suedeze e komunikimit "SweetPop", që ka Zlatanizuar grafikisht gjigandin "Search Engine". /albeu.com/


Shtuar më 08/04/2015, ora 15:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori