GOOOL! Shqiperia kalon ne avantazh (VIDEO)
Shqipëria sonte është një skuadër krejt ndryshe nga ajo me Francën.

Po dominojmë dhe kërkuam me ngulm golin që e gjetën në minutën e 33’ me Dermakun.
Shtuar më 10/09/2019, ora 21:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori