Goretzka është i Bayernit, mbyllet gjithçka
Leon Goretzka sezonin e ri me të gjitha mundësitë do të veshë fanellën e Bayern Munich.

Mesfushori pëlqehet prej kohësh nga bavarezët dhe në muajin qershor do të largohet me paramter zero nga Schalke 04. Presidenti i Bayern, Uli Hoeness pranoi se marrëveshja është arritur po palët ende nuk kanë firmosur kontratën.

Sipas numrit një të klubit gjerman kjo do të ndodhë kur mjekët të japin miratimin e tyre për gjendjen e 22-vjeçarit./albeu.com/

Shtuar më 17/01/2018, ora 12:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori