Granatë në shtëpinë e Ibrahimoviç? (VIDEO)
Pranë shtëpisë së Zlatan Ibrahimoviç në Malmo është gjendur një grantë e pashpërthyer.

Policia ka informuar se është lajmëruar se në lagjen ku banon lojtari i PSG-së kishte një granatë.

Në media fillimisht u raportua se ka dyshime që Ibrahimoviç të jetë në cakun e terroristëve, por se më vonë këto dolën vetëm spekullime.

Në fakt, policia kishte lokalizuar granatën pranë shtëpisë së yllit të PSG-së dhe ka bërë të mundur edhe ç'montimin e granatës./albeu.com/


Shtuar më 12/01/2015, ora 11:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori