Grealish te Manchester United? Flet agjenti i lojtarit
Ole Gunnar Solskjaer po përpiqet të bëjë një skuadër talentesh të rinj, në ‘Old Trafford ‘që kur i është dorëzuar një kontratë tre vjeçare në mars 2019.

Harry Maguire, Aaron Wan-Bissaka dhe Daniel James u sollën të gjithë në verën e kaluar, përpara një ndryshimi të lehtë në politikën e transferimit të norvegjezit, panë yllin portugez Bruno Fernandes të bashkohej me klubin nga Sporting CP në janar.

I pyetur nëse mesfushori po finalizon një transferim larg nga ‘Villa Park’, agjenti i tij i tha Stretty News: "Absolutisht nuk është bërë asnjë marrëveshje me askënd".

"Unë nuk mendoj se ata janë [Aston Villa] duke parë vetë në Championship, ata besojnë se, shpresojmë se ata do të dalin nga telashet në të cilat ndodhen".

"Jack e beson atë, ai po lufton shumë, aq sa mundet për ta ndaluar atë. Kjo është gjithçka që është në mendjen e tij për momentin".

"Ai nuk është i interesuar për asgjë tjetër përveçse të luftojë për ta hequr Aston Villa nga ndonjë telashe", u shpreh Barnett.
Shtuar më 08/07/2020, ora 14:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori