Greizmann: Duhet të punojnë më shumë se kaq
Antoine Griezmann e filloi ndeshjen me Atletico Madrid dhe luajti ndeshjen e plotë edhe pse nuk ishte në gjendje të trajnonte një ditë më parë për shkak të etheve. Nuk ishte ndeshja e tij më e mirë, në radhët e ekipit në javët e fundit me klubin madrilen.


Madrilenët kishin një pjesë të parë me raste të shumta po pa e futur topin në rrjetë. Ata nuk arritën të fitonin ndeshjen në Azerbajxhan, shkruan Albeu.com

"Ata nuk janë të dobët, ata kanë qenë të fortë, ata duhet të përmirësohen, të punojnë në javë për të bërë më shumë gola", tha Greizman për Bein Sports.

"Ne e dinim se do të ishte e komplikuar, dhe kishim disa raste që ne nuk ishim më," shtoi ai.

"Ne kemi pasur disa raste që ne nuk kemi marrë dhe se ne duhet të punojmë përpara, sepse prapa ne jemi të mirë, ju duhet të gjeni një mënyrë për të rregulluar këtë në trajnim, kemi ardhur por nuk e kemi marrë atë".

Në opsionet e Atletico për të kaluar në vendin e tetë, komentoi se "ka ndeshje dhe ne do të japim gjithçka për t'i fituar të gjithë dhe ne do të shohim se çfarë ndodh". u shpreh ai. /albeu.com
Shtuar më 19/10/2017, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori