Grekët shënojnë në portën e tyre (VIDEO)

Pëlqej
Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Olympiakosit në "Camp Nou".

Lojtari i Olympikosit, Nikolaou ka shënuar sikur të ishte në portën e kundërshtarit, ku dhe portieri nuk kishte asnjë shans për ta larguar atë top.

Barcelon po kryeson ndaj grekëve që ndeshja po zhvillohet ku është edhe minuta e 20'. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2017, ora 21:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori