Grezda i papëmbajtshëm, shënon dopietë për ekipin e Gerrard
Mesfushori shqiptar me tipare sulmuese, Eros Grezda ka shënuar dy gola për klubin e tij Rangers, trajner i të cilit është legjenda e Liverpooli, Steven Gerrard.

Rangers ka shënuar fitore të thellë 7-1 ndaj Motherwell në ligën skoceze, dhe momentalisht është në pozitën e tretë me 24 pikë.

Eros Grezda golin e parë e shënoiminutën e 68’ për 6-1 kurse golin e shtatë e shënoi përsëri Grezdaminutën e 75’ të takimit. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2018, ora 18:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori