Griezman tek Barcelona? Ja çfarë thotë francezi
Antoine Griezmann do të takohet me Barcelonën në fundjavë teksa do të diskutojnë nëse titulli kampions do të rihapet apo do të mbyllet përfundimisht.

Së fundmi ai është përfolur për një transferim te Barcelona por ai ka paralajmëruar se do të shënojë dhe do festojë golin.

“Dua t’i shënoj Barcelonës dhe ta festoj golin”, u shpreh Griezmann.

Griezman i jep shkëndi më të madhe këtijë presioni teksa kujtojmë 4 golëshin e tij të shënuar mbrëmë. Ai ishte i pari në karrierën e tij. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2018, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori