Griezmann: Fitoj “Topin e Artë” me Atletiko Madrid
Sulmuesi i Atletiko Madrid, Antoine Griezmann tha së fundmi se ëndërron që të një ditë të fitojë çmimin prestigjioz të “Topit të Artë” me fanellën e Atletiko Madrid.

"Ëndrra ime është të shkruaj historinë e Atletico, që të fitoj Topin e Artë me fanellën e këtij ekipi. Do të më pëlqente të kisha një muze me trofetë dhe fanellat e mia. E mes trofeve do të ishte edhe Topi i Artë. Synoj që këtë titull ta marr me fanellën e Atleico, që është në zemrën time”, tha sulmuesi i Atletiko Madrid, Griezmann. /albeu.com
Shtuar më 14/10/2018, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori